Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się z Regulaminem i korzystaniem przez nas z plików cookie.

 • Nowy

  12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular 256GB - Space Grey

  (0) Reviews
  6 206,05 zł
  BruttoDostawa w ciągu 30 dni.

  Twój następny komputer nie jest komputerem.

  Ma magiczną szklaną powierzchnię. Przewyższa większość laptopów.Wie, jak zmieniać rzeczywistość za pomocą swoich profesjonalnych aparatów. Możesz go używać tak, jak chcesz: za pomocą gestów, Apple Pencil, klawiatury, a teraz także gładzika. To więcej niż komputer - to nowy iPad Pro.

  Dostawa w ciągu 30 dni.
  0sztuk
  Ilość
   

  Polityka bezpieczeństwa

   

  Zasady dostawy

   

  Zasady zwrotu

  Technologia Liquid Retina

  Bez ramkowy wyświetlacz Liquid Retina jest nie tylko piękny i wciągający - to niesamowita potęga innowacji.

  Podobnie jak technologie ProMotion i True Tone, które wraz z najlepszą wiernością kolorów w branży pozwalają na spektakularne obrazy i błyskawiczną reakcję na Twoje gesty.

  Po prostu jest to najbardziej zaawansowany mobilny wyświetlacz na świecie.  Profesjonalne cele

  Zaawansowane aparaty, duży wyświetlacz, szybkie działanie i ultra precyzyjne czujniki: to elementy, które zawsze sprawiały, że każdy iPad był niezwykle wszechstronny i wydajny.

  A teraz z iPadem Pro możesz zrobić jeszcze więcej. Szeroki kąt i nowy ultra szeroki kąt pomagają skomponować idealne ujęcie podczas robienia zdjęcia lub nagrywania wideo.

  A dzięki profesjonalnej jakości mikrofonom i czterogłośnikowemu systemowi audio możesz nawet skonfigurować zestaw z wieloma kamerami do nagrywania filmu.  Skaner LiDAR

  Technologia LiDAR (Light Detection and Ranging) służy do obliczania odległości poprzez pomiar czasu potrzebnego do dotarcia światła do obiektu i odbicia.

  Jest tak science-fiction, że zostanie wykorzystany przez NASA w następnej misji na Marsa.

  A teraz jest zapakowany w iPada Pro, dzięki cudowi inżynierii, który pozwolił mu zminiaturyzować, aby pasował do tak cienkiego i lekkiego urządzenia.

  Specjalnie zaprojektowany skaner LiDAR opiera się na bezpośrednim czasie lotu (D-TOF) do pomiaru światła odbitego z odległości do 5 metrów,

  zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Aby to zrobić, dokonuje odczytu na poziomie fotonów i z prędkością rzędu nanosekund, otwierając niesamowite możliwości w dziedzinie rzeczywistości rozszerzonej (AR) i poza nią.
  Rozszerzona Rzeczywistość

  Na nowym iPadzie Pro aplikacje AR dają jeszcze bardziej realistyczne rezultaty. Wirtualne obiekty są natychmiast wstawiane między fizyczne,

  a dzięki ulepszonemu systemowi okluzji są w stanie przejść przed i za rzeczywistymi strukturami.

  Nawet skanowanie ruchów i okluzji między ludźmi a wirtualnymi obiektami jest dokładniejsze niż kiedykolwiek.

  Wszystko to pozwoli programistom aplikacji na tworzenie jeszcze bardziej wciągających doświadczeń.
  Strzelaj i edytuj

  Profesjonalny system kamer sprawia, że ​​iPad Pro jest niezwykle wszechstronny. Możesz nagrywać, edytować i udostępniać filmy 4K na tym samym urządzeniu.

  Możesz sfotografować całe pomieszczenie na jednym ultra szerokokątnym ujęciu i użyć wygodnych narzędzi do natychmiastowego przeprojektowania go.

  Możesz też zeskanować dokument, podpisać go lub dodać adnotację za pomocą Apple Pencil i odesłać za pomocą zaledwie kilku dotknięć.  Kamera TrueDepth

  Przedni aparat TrueDepth umożliwia obsługę Face ID,

  najbardziej zaawansowana technologia rozpoznawania twarzy, jaką kiedykolwiek widziano na tablecie (i na komputerze). Ale pozwala też rozmawiać ze znajomymi przez FaceTime,

  aby zrobić selfie w trybie portretowym lub nadać bardziej osobisty charakter rozmowom w Wiadomościach, zamieniając się w Animoji.  A12Z Bionic

  Dzięki układowi A12Z Bionic iPad Pro deklasuje większość laptopów. Wszystko, co robisz, jest płynne i błyskawiczne,

  od codziennych spraw po przepływy pracy wymagające większego wykorzystania grafiki.

  8-rdzeniowy procesor graficzny zapewnia najwyższą wydajność i jeszcze bardziej realistyczne efekty wizualne w aplikacjach i grach, w których najważniejsza jest szybkość.
  Wielozadaniowość

  iPad Pro daje z siebie wszystko dzięki dostosowanemu do potrzeb systemowi operacyjnemu:

  iPadOS. Szybkość sprzętu i możliwości oprogramowania zostały zaprojektowane razem, aby zapewnić idealne połączenie szybkości i łatwości użytkowania:

  praca z wieloma aplikacjami naraz jest łatwa i intuicyjna, a przełączając się z jednej na drugą, poczujesz się jak w locie.
  Magic Keyboard

  Nowa Magic Keyboard jest bratnią duszą iPada Pro 2 i jest najbardziej wszechstronną klawiaturą, jaką kiedykolwiek stworzono dla iPada: bardzo wygodna do pisania,

  ma gładzik, który pozwala odkrywać nowe sposoby pracy z iPadOS, zawiera port USB-C do ładowania przelotowego i chroni iPada po obu stronach.

  Haczyk jest magnetyczny, a innowacyjna konstrukcja utrzymuje iPada zawieszonego nad klawiszami, dzięki czemu można go swobodnie przechylać, aby zawsze znaleźć optymalny kąt widzenia.  Pełnowymiarowa klawiatura

  Nowa Magic Keyboard to pełnowymiarowa klawiatura zaprojektowana specjalnie dla iPada. Posiada pojedyncze klawisze,

  podobny do laptopa, z mechanizmem nożycowym i skokiem 1 mm. I jest cichy i precyzyjny:

  zaproszenie do napisania wszystkiego, co chcesz, od e-maili po biznesplany lub powieść, którą miałeś w szufladzie. (I tak, dzięki podświetlanym klawiszom możesz pracować nawet w nocy.)  Całkowicie nowy gładzik

  Oto gładzik, który wprowadzi Cię w nowe sposoby pracy z iPadOS.

  Możesz kliknąć całą jego powierzchnię i użyć go do sterowania nowym kursorem,

  precyzyjne i bardzo wygodne, gdy edytujesz arkusz kalkulacyjny lub musisz wybierać pojedyncze słowa lub frazy.

  Możesz używać gestów Multi-Touch, które już znasz, takich jak przesuwanie, przesuwanie i przesuwanie, aby przechodzić między aplikacjami lub powrócić do ekranu głównego.

  Podobnie jak w notatniku, możesz również nacisnąć dwoma palcami, aby kliknąć prawym przyciskiem myszy.  Gładzik zaprojektowany dla iPadOS

  Teraz możesz używać iPada z gładzikiem i odkrywać jeszcze skuteczniejsze sposoby robienia tego, co chcesz.

  Kursor został wymyślony na nowo, aby dać z siebie wszystko w interfejsie dotykowym i działa w sposób kontekstowy, co oznacza, że ​​staje się najbardziej odpowiednim narzędziem w zależności od treści na ekranie.

  Spróbuj skierować go na przyciski aplikacji, teksty i ikony, a zobaczysz, jak zmienia kształt.

  Jest idealny, gdy chcesz pracować z dużą precyzją, na przykład gdy potrzebujesz edytować arkusze kalkulacyjne i dokumenty tekstowe. Wspólne gesty kursora i gładzika zapewniają nowy i jeszcze wydajniejszy sposób korzystania z iPadOS.
  Rób notatki

  iPad jest idealny do robienia notatek i porządkowania myśli.

  Pisanie w locie w aplikacji Notatki jest tak proste, jak używanie długopisu i papieru, ale możesz też zmienić kolejność pomysłów, udostępnić je lub łatwo dodać do prezentacji.

  Jeśli to nie wystarczy, wybierz się na wycieczkę do App Store: znajdziesz wiele innych aplikacji, dzięki którym Twoje notatki będą miały preferowany styl.  Łączność

  iPad Pro to prawdziwie przenośna stacja robocza. Możesz go używać do bezprzewodowego drukowania, wyświetlania i wysyłania plików.

  Port USB-C umożliwia podłączenie wszelkiego rodzaju akcesoriów, takich jak kamera, dysk zewnętrzny czy monitor.

  Wi-Fi i LTE są szybsze niż kiedykolwiek, więc możesz być online, gdziekolwiek jesteś.

  A kiedy chcesz przesyłać strumieniowo film lub posłuchać muzyki, iPad Pro jest gotowy, aby zadziwić Cię fantastycznym czterogłośnikowym systemem dźwiękowym.

  Apple
  MXF52TY/A

  Specyficzne kody

  Brak recenzji użytkowników.

  Napisz opinię

  12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular 256GB - Space Grey

  Twój następny komputer nie jest komputerem.

  Ma magiczną szklaną powierzchnię. Przewyższa większość laptopów.Wie, jak zmieniać rzeczywistość za pomocą swoich profesjonalnych aparatów. Możesz go używać tak, jak chcesz: za pomocą gestów, Apple Pencil, klawiatury, a teraz także gładzika. To więcej niż komputer - to nowy iPad Pro.

  Napisz opinię

  16 innych produktów w tej samej kategorii: